Прикмети про туфлі нареченої: як обирати та чого уникати

event 18:37 Середа 31 Травня 2023 Прикмети

Весільне взуття підкаже, як майбутнє подружжя пройде разом свій сімейний шлях. Забобони про туфельки нареченої допоможуть до цього шляху підготуватися, пише Главред.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Хоч сучасне суспільство і далеко зайшло в плані розвитку науки, медицини, соціального розвитку, деякі традиції, що дотримуються століттями, як і раніше впливать на життя людини. Особливо це стосується різних обрядів, на зразок весілля. Весільні прикмети, безумовно, пройшли певні трансформації, але все ж зберігають в собі частинку первісної сили, покликаної захищати шлюб.

Прикмети про весільне взуття

Прикмети, пов’язані з весільним взуттям зачіпають те, якими повинні бути туфлі нареченої, як їх правильно обрати, і що з ними робити після торжества. Главред розкриє головні прикмети про весільні туфлі до і після весілля.

Взуття нареченої повинна бути неодмінно новим: на поношені або позичені у когось туфельки – табу. Те ж стосується взуття після весілля – його не можна давати кому-небудь навіть просто приміряти (не кажучи вже про продаж), так як кожен атрибут вбрання нареченої стає хранителем сімейного щастя. Не варто його роздавати всім бажаючим. Вважається, що це все одно, що поділитися з кимось своїм чоловіком.

Що робити з весільними туфлями після весілля?

Відповідь проста: носити. І чим частіше ви будете виходити в них у світ, тим міцніше і довше буде ваш союз. Сильно поношені весільні туфлі викидати не можна – якщо взуття вже приїлося або безнадійно зіпсоване, краще просто прибрати його в комору, або спалити подалі від чужих очей.

Як обирати?

Купуючи туфлі, слід пам’ятати, що у нареченої повинно бути закрите взуття. Босоніжки на весілля – погана прикмета: через відкритий носок, п’яту та інші вирізи “витікає” її сімейне щастя і фінансове благополуччя сім’ї. Не варто також обирати моделі зі шнурками і застібками, так як вважається, що вони зв’язують жіночу енергію, що може привести до заплутаних проблем в шлюбі або складнощів з появою потомства.

Прикмети також стосуються і каблука взуття нареченої – чим він вищий, тим вище буде її положення в сім’ї, як жінки. Цей забобон, втім, вступає в конфлікт з іншим – на весіллі нареченій і нареченому категорично заборонено перевзуватися. Вважається, що це призведе до гучних і регулярних сварок в шлюбі, а також до невірності подружжя.

З огляду на це, при виборі взуття для нареченої варто враховувати не тільки висоту каблука, але і зручність колодки – краще бути з чоловіком на рівних (гаразд-гаразд, лишень трішки вище), ніж ламати ноги на тому, в чому ходити фізично неможливо.

Що ж стосується кольору туфельок нареченої, то весільна мода останніх десятиліть диктує нам, що вони повинні бути в тон з сукнею, або близькі до того. Прикмети ж наполягають: взуття нареченої повинне бути яскравого кольору, в ідеалі – червоного. Соковиті відтінки несуть в собі особливий символізм – пристрасть, удачу і щасливі моменти, на яких буде побудоване сімейне життя.

Також нареченим радять звернути увагу на туфлі з гладкою поверхнею, без каменів, страз, вибитих візерунків та ін. З одного боку гладенькі туфлі – до гладкою сімейного життя, з іншого – поли сукні, якщо ви обрали модель в підлогу, не будуть дряпатися і псуватися об все це каміння.

Читайте також: Ремень: необходимый аксессуар для завершения образа

Безумовно, сімейне щастя не будується на одних лише прикметах і забобонах. Найголовніше для подружжя – любов і взаємоповага, бажання вирішувати проблеми, а не створювати їх, та робити це разом.

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward