Чому не можна шити перед дорогою: прикмети та забобони

event 13:38 П’ятниця 08 Грудня 2023 Прикмети

Ще якесь століття тому будь-яка подорож займала багато часу і була небезпечною. У наші дні швидкості значно збільшилися, а транспортні можливості розширилися. Однак при цьому дороги продовжують таїти в собі масу неприємних сюрпризів, пише Ukr.Media.

Тому прикмети, пов’язані з поїздками, які існували за часів наших предків, продовжують зберігати свою актуальність. Ми так само не любимо повертатися додому, забувши якусь дрібницю, і намагаємося присісти перед тривалим вояжем.

Читайте також: Зруйнуєте життя і привернете нещастя: 6 речей, які категорично не можна розбивати

А що чекає на того, хто візьметься вишивати або пришивати ґудзик перед тим, як покинути житло?

  • Загальна прикмета свідчить, що якщо перед подорожжю ви візьмете в руки голку і нитку, то в дорозі фортуна від вас відвернеться.
  • Будь-яке шиття передбачає зав’язування вузликів. Якщо робити це перед дорогою, то кожен вузол символізуватиме чергову перепону на маршруті.
  • Під час маніпуляцій із голкою нитки досить часто плутаються. Якщо це відбувається перед тим, як вам або комусь із домочадців необхідно вирушити в дорогу, то велика ймовірність збитися з правильного шляху.
  • Наші предки вірили, що для молоденької дівчини шиття довгою ниткою віддаляє судженого. Якщо ж займатися цим перед виходом із квартири, то можна і зовсім не зустріти свою долю, яку ви самі відведете далеко від свого будинку.
  • Однак у забороні на шиття перед дорогою є один важливий виняток. Категорично не рекомендується вирушати в дорогу, якщо на вашому одязі є діри. Їх неодмінно слід залатати, щоб під час вояжу не втратити удачу.
  • Іноді виникають ситуації, коли все ж доводиться вдатися до допомоги нитки та голки перед виходом на вулицю. У цьому разі для нейтралізації поганих наслідків слід шити мовчки, а ще ліпше й зовсім злегка прикусити язик у буквальному сенсі. Якщо річ на вас зашиває інша людина, то їй необхідно взяти в рот шматочок нитки.
Останні новини
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward