Вже дві країни визнали рф державою – спонсором тероризму

event 12:36 Четвер 11 Серпня 2022 ПОДІЇ

Сейм Латвії, слідом за Сеймом Литви, визнав насильство росії щодо цивільного населення України та інших країн тероризмом, а саму росію – державою, яка підтримує тероризм. Про це повідомляє Цензор.НЕТ та DW.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Раніше в офіційній заяві визнала насильство росії щодо цивільного населення України та інших країн тероризмом, а росію – державою, яка підтримує тероризм.

У заяві комісії Сейму Латвії із закордонних справ наголошується, що росія цілеспрямовано використовує страждання та залякування як інструмент у своїх спробах деморалізувати український народ та Збройні Сили, паралізувати здатність України діяти, щоб окупувати її територію.

Нардеп Дмитро Соломчук, у своєму tg-каналі прокоментував рішення Сейма Латвії. За його словами, парламент Латвії закликав країни ЄС припинити видачу віз громадянам Росії та Білорусі.

Депутати закликають євроатлантичну спільноту та її партнерів невідкладно посилити та запровадити всеосяжні санкції проти росії з метою завадити російській армії продовжувати військову агресію.

Комісія визнала Росію державою, яка підтримує тероризм, також у зв’язку з багаторічною підтримкою та фінансуванням нею терористичних режимів та організацій – росія є найбільшим постачальником зброї режиму Асада в Сирії, робила теракти в суверенних країнах, у тому числі отруєння сім’ї Скрипалів у Великій Британії та збила літак Malaysia Airlines, внаслідок чого загинули 298 людей. 

Нагадаємо, у вівторок, 10 травня, Парламент Литви одностайно ухвалив резолюцію, що визнає російське військове вторгнення в Україну геноцидом, а саму росію – державою, яка підтримує тероризм.

“Сейм дотримується думки, що правосуддя буде досягнуто лише в тому разі, якщо російські лідери та інші головні та безпосередні злочинці постануть перед судом”, – йдеться у документі, опублікованому на сайті парламенту.

Депутати Сейму також закликали Організацію Об’єднаних Націй, Європарламент, Парламентську асамблею Ради Європи, Парламентську асамблею ОБСЄ, Парламентську асамблею НАТО та уряди інших держав “визнати та переслідувати в судовому порядку геноцид, воєнні злочини та злочини проти людства”, вчинені російською федерацією”.

Останні новини
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
21.09.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward