Уряд розпочав виплату компенсацій за придбання української сільгосптехніки: перші 220 тис. грн вже виплачено

Уряд розпочав виплату компенсацій за придбання української сільгосптехніки: перші 220 тис. грн вже виплачено

 У рамках програми підтримки вітчизняного виробника, перші три українські агропідприємства отримали компенсацію за придбання сільгосптехніки та обладнання українського виробництва.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Загальна сума компенсації склала 220 тисяч гривень, що становить 25% вартості придбаної техніки.

Агропідприємства, які отримали перші виплати, ведуть свою діяльність у Дніпропетровській, Тернопільській та Черкаській областях. Загальна вартість придбаної ними техніки склала 880 тисяч гривень.

Читайте також: Іспанія виділить Україні рекордний пакет допомоги на 1,1 млрд євро: що увійде

Для отримання 25% компенсації вартості аграріям необхідно:

  • обрати постачальника з переліку на сайті Міністерства економіки України;
  • придбати необхідну техніку;
  • подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.

Нагадаємо, раніше народний обранець повідомляв, що Уряд України значно розширив програму компенсацій для фермерів, які постраждали від війни. Згідно з оновленим порядком, держава компенсуватиме 80% витрат на самостійне розмінування сільськогосподарських земель.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини