У рамках програми підтримки вітчизняного виробника, перші три українські агропідприємства отримали компенсацію за придбання сільгосптехніки та обладнання українського виробництва.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив нардеп Дмитро Соломчук.
Загальна сума компенсації склала 220 тисяч гривень, що становить 25% вартості придбаної техніки.
Агропідприємства, які отримали перші виплати, ведуть свою діяльність у Дніпропетровській, Тернопільській та Черкаській областях. Загальна вартість придбаної ними техніки склала 880 тисяч гривень.
Читайте також: Іспанія виділить Україні рекордний пакет допомоги на 1,1 млрд євро: що увійде
Для отримання 25% компенсації вартості аграріям необхідно:
- обрати постачальника з переліку на сайті Міністерства економіки України;
- придбати необхідну техніку;
- подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.
Нагадаємо, раніше народний обранець повідомляв, що Уряд України значно розширив програму компенсацій для фермерів, які постраждали від війни. Згідно з оновленим порядком, держава компенсуватиме 80% витрат на самостійне розмінування сільськогосподарських земель.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
