Україна вступить до ЄС через два роки, а до НАТО ще раніше

event 11:30 Субота 09 Вересня 2023 ПОЛІТИКА

Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина в інтерв’ю «Голосу Америки» (оголошено в Росії «іноземним агентом») сказала, що Україна буде готова до членства в ЄС через два роки, але вступити до НАТО може раніше, ніж у Європейський Союз, пише Ракурс.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

“Ми будемо готові до членства в ЄС у найближчі два роки, але, звісно, хід війни визначатиме політичні рамки. Я вважаю, що двох років нам буде достатньо для повної готовності, і в момент, коли завершиться війна, ми зробимо вдесятеро більше, ніж ми робимо зараз, щоб це рішення було ухвалено”, — наголосила Стефанишина.

За словами віце-прем’єрки, Україна навіть в умовах війни є великою частиною європейської економіки. Входячи до двадцятки імпортерів різної продукції до ЄС, та найбільшим ринком на території Європи.

І з цього погляду готовність України до вступу до ЄС найвища серед інших країн.

Раніше вона розповіла, що переговори про членство в ЄС почнуться до кінця року, хоча до жовтня Україна не зможе виконати всі сім критеріїв Єврокомісії

“В жовтні ми не почуємо, що всі 7 вимог виконані нами на 100%, адже це масштабна робота, яка займе роки”, — заявила віцепрем’єрка.

Вона запевняє, що до того моменту Україна прийме «всі узгоджені законодавчі та інституційні зміни».

Читайте також: Білий дім хоче прискорити виділення Україні додаткової допомоги, – CNN

Посадовиця зазначила, що під час виконання деяких реформ, зокрема, антикорупційної, «у нас виникають нові задачі, наприклад — повноцінне виконання антикорупційної програми».

Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward