Україна та Велика Британія підписали нову угоду в оборонній сфері

event 16:57 Середа 10 Квітня 2024 ПОЛІТИКА

Україна та Велика Британія підписали рамкову угоду для заохочення співпраці в оборонних та промислових питаннях. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду.

Угоду сторони підписали на військово-промисловій конференції в Києві, в якій взяли участь близько 30 британських оборонних компаній. Британські компанії приїхали, щоб обговорити потенційні спільні підприємства з українськими виробниками озброєнь та оборонної промисловості.

«Ця угода є черговим свідченням непохитної підтримки Великою Британією оборонних зусиль України та її довгострокового відновлення і допоможе зробити військові операції України більш ефективними. Вона покликана дати можливість обом країнам працювати разом над подоланням безпекових викликів, зміцненням оборонної промисловості та реалізацією спільних проєктів протягом наступних місяців», – йдеться у повідомленні.

Посилення співпраці може призвести до реалізації десятків проєктів між найбільшими оборонними компаніями Великої Британії, Збройними силами України та українськими компаніями – від створення стратегічних військових ремонтних підприємств до відбудови цивільної інфраструктури та впровадження технологій для захисту від кібератак.

Читайте також: Рада підтримала законопроєкт про посилення відповідальності за ухилення від мобілізації

Як зазначив міністр оборони України Рустем Умєров, саме британські оборонні компанії стали першими, хто відкрив в Україні свої офіси після початку повномасштабного вторгнення. Натомість міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін наголосив, що британські виробники незабаром можуть стати першими, хто почне виробляти свою зброю в Україні.

Як зазначила пресслужба Міноборони України, нова домовленість стане дієвим механізмом посилення співпраці у військовій галузі, відкриває шлях до надання ще більшої підтримки з боку Великої Британії, залучення найпрогресивніших британських технологій для оборони України.

Останні новини
22.05.2024, Середа
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
19.05.2024, Неділя
18.05.2024, Субота
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward