Україна та Польща не обговорювали закриття кордонів – Качка

event 21:45 Середа 28 Лютого 2024 ПОЛІТИКА

Представники України та Польщі 28 лютого, провели переговори про розблокування кордону, під час яких  опція припинення торгівлі не згадувалася. 

Про це заявив торговий представник України Тарас Качка у Facebook.

Він зустрівся з міністром розвитку та технологій Польщі Кшиштофом Гетьманом та міністром сільського господарства Чеславом Секерським. Переговори тривали 4 години.

Коментар: Ми змогли порозумітися і працюємо над конструктивним рішенням, як розблокувати кордон і врахувати інтереси фермерів Польщі та України. Це непросто, але можливо“, – розповів Качка.

Представник стверджує, що пропозиції прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо деблокади кордону є важливими для того, щоб побудувати взаєморозуміння.

Читайте також: Поки мати на роботі: житель Чернігівщини намагався зґвалтувати неповнолітню падчерку

Коментар: За всі чотири години переговорів опція закриття кордону не згадувалась. Як досить чітко сказав прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск – це було б дуже болючим рішенням для наших економік“, – розповів він.

Качка вважає, що припинення торгівлі, яка в річних параметрах становить 11,7 млрд доларів, навіть на день – це “надто болісно, і це не кажучи про транзит”.

Коментар: Поки що без деталей, але конструктивне рішення можливе. Тому всіх заохочую повністю і уважно прочитати заяву Дональда Туска – з усіма елементами риторики та пунктуації. Новинні заголовки можуть ввести в оману. У цю хвилину як ніколи – зберігатимемо спокій і наполегливо працюємо“, – додав він.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward