Україна потенційно може забезпечувати продуктами харчування всю Азію, ЄС та Близький Схід — нардеп Соломчук

event 16:06 Четвер 08 Липня 2021 ПОЛІТИКА

У студії телеканалу “Прямий” нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук та ряд політичних експертів обговорили економіку Китаю та її вплив на світ. Причиною такої розмови стало твердження Давида Арахамії, що Україні слід переймати деякий досвід розбудови економіки у Піднебесної.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

На думку Соломчука, Україні справді слід вчитися у Китаю створювати товар з доданою вартістю. Саме це за словами нардепа мав на увазі Арахамія. 

Коментар:Звісно, нам потрібно дечому вчитися у Китаю. Насамперед —  створювати продукт з доданою вартістю. Саме в Україні повинне відбуватися перероблення нашої сировини. Тільки так можна створювати товар, який буде мати високу додану вартість. Акцент в економіці України має бути на виготовленні кінцевого продукту, але не на продажі сировини”, – заявив депутат.

Під час дискусії Соломчук заявив, що саме в України є потенціал стати європейським Китаєм і свою готову продукцію, а не сировину, імпортувати до Азії, країн ЄС і Близького Сходу. 

Коментар:Ми добре пам’ятаємо коли у 80-90-х роках у Китаї у кожному дворі стояли пічки де виливали чавун. Порівняємо з тим, які в них сьогодні заводи та промисловість і як вони захопили світ своєю продукцією.

Україна може стати тим європейським Китаєм, який забезпечить увесь Євросоюз, Близький Схід та Азію продуктами харчування“, – додав Соломчук.

Також нардеп відзначив роботу РНБО, яка вперше за увесь період незалежності почала вводити жорсткі санкції проти корупціонерів та представників олігархату.

Коментар:Нарешті РНБО і Президент мають політичну силу приймати рішення які всі україніці чекали 28 років, але цього не відбувалося“, – резюмував політик.

Нагадаємо, 19 лютого 2021 року, Рада національної безпеки та оборони включила політика Віктора Медведчука та його дружину Оксану Марченко в санкційний список за фінансування тероризму. 

Окрім цього, РНБО ухвалила проєкт “Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь”.

Читайте також: Зеленський назвав локалізацію виробництва одним з найважливіших завдань для влади

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward