Україна отримає додаткові 5 млрд доларів від Західних партнерів

Україна отримає додаткові 5 млрд доларів від Західних партнерів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про фінансові домовленості, яких вдалося досягти під час його візиту у Вашингтон. За його словами, партнери України додатково нададуть нашій країні понад 5 млрд доларів.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це він написав у Telegram, інформує Інформаційний спротив.

“За результатами перемовин з міністрами фінансів країн Великої Сімки в межах Spring Meetings отримали запевнення у додатковій підтримці України на суму понад 5 млрд доларів. Зокрема, домовилися про додаткові пакети підтримки з Францією, Німеччиною та Великою Британією”, – зазначив він.

Читайте також: У Зеленського розповіли, як росія готується до літа в Криму

Також Швейцарія надасть Україні 1,8 млрд франків протягом наступних шести років. Данія створює спеціальний фонд і планує наповнити його на 1 млрд євро. Додаткову підтримку Україні нададуть Іспанія, Ірландія, Японія, Литва, Латвія, Ісландія, Нідерланди.

“Все це допоможе нам перемогти та забезпечити стійкість нашої економіки”, – сказав Шмигаль.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини