Нардеп Федір Веніславський заявив, що технічних проблем щодо оповіщення військовозобов'язаних немає, але на законодавчому рівні електронні повістки не передбачені.
Про це член оборонного комітету ВР розповів на брифінгу 6 серпня.
За його словами, технічних проблем щодо оповіщення військовозобов’язаних немає, але є політична воля президента, Верховної Ради, виконавчої влади про те, що мобільний застосунок Резерв+ і будь-які інші засоби електронної комунікації використовуватися для вручення повісток не будуть.
Читайте також: Зеленський анонсував збільшення виробництва українських ракет
Окрім того, для таких нововведень потрібні зміни на законодавчому рівні, підкреслив нардеп.
"Жодних законодавчих ініціатив щодо використання електронних засобів доставлення інформації, комунікації з військовозобов’язаними й оповіщення немає, і на цей момент навіть не реєструються такі ініціативи", – запевнив Веніславський.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
