Шмигаль разом з міністрами сьогодні їде на українсько-польський кордон: деталі

event 16:55 П’ятниця 23 Лютого 2024 ПОЛІТИКА

Сьогодні, 23 лютого прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з групою міністрів приїде на українсько-польський кордон. Там можуть відбутися переговори щодо протестів польських фермерів, які заблокували пункти пропуску. 

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, передає Главком.

«Наш прем’єр-міністр разом із відповідними міністрами, які працюють над питаннями експорту, імпорту, товарообігу, які відповідають за логістику, за інфраструктуру, за агропромисловий комплекс, керівники прикордонної служби – ця група на чолі з прем’єр-міністром сьогодні буде на кордоні з Польщею. Чи будуть польські колеги – це їхнє особисте рішення», – наголосив Зеленський.

За словами президента, завтра подібну зустріч організувати не можна, оскільки буде друга річниця повномасштабного вторгнення російських окупантів в нашу країну.

Читайте також: Зеленський та прем’єр-міністрка Данії Метте Фредеріксен підписали безпекову угоду у Львові

Глава держави нагадав, що Україна відкрито заявила про готовність провести зустріч щодо проблеми блокади кордону і вже розроблено рішення та кроки.

«Чи буде польська сторона – мені це невідомо», – додав Зеленський.

Президент подякував українським фермерам, які самостійно нічого не блокують, попри те, що їхні продукти харчування не йдуть транзитом через Польщу через ситуацію на кордоні.

«Українське зерно не йде на ринок Польщі. За бажанням польської сторони. Ми виявили нові шляхи. Але коли ми говоримо про транзит, це трохи поза європейським законодавством. Тому ми готові і робитимемо все, щоб розв’язувати це питання», – заявив глава держави.

Останні новини
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward