Шмигаль анонсував скорочення кількості міністерств в Україні

Шмигаль анонсував скорочення кількості міністерств в Україні

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в межах реформи уряду планують скоротити кількість міністерств на третину.

Про це він сказав на пресконференції 4 березня у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Ведемо роботу щодо зміни формату уряду. Зокрема, скорочення кількості міністерств. Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців", - заявив очільник уряду.

Прем'єр також зазначив, що влада працює над створенням сильного Центру уряду, де будуть зосереджені допоміжні, адміністративні функції.

Читайте також: ГУР знищили ще один ворожий корабель рф – «сєрґєй котов»

"Міністерства повинні мати невелику кількість дуже хороших спеціалістів, які формуватимуть державну політику, а Центр уряду надаватиме юридичну підтримку в кадровій, бухгалтерсько-фінансовій сфері. Також Центр уряду має швидко готувати документи для того чи іншого міністерства", - додав він.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини