Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в межах реформи уряду планують скоротити кількість міністерств на третину.
Про це він сказав на пресконференції 4 березня у Києві, передає Інтерфакс-Україна.
"Ведемо роботу щодо зміни формату уряду. Зокрема, скорочення кількості міністерств. Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців", - заявив очільник уряду.
Прем'єр також зазначив, що влада працює над створенням сильного Центру уряду, де будуть зосереджені допоміжні, адміністративні функції.
Читайте також: ГУР знищили ще один ворожий корабель рф – «сєрґєй котов»
"Міністерства повинні мати невелику кількість дуже хороших спеціалістів, які формуватимуть державну політику, а Центр уряду надаватиме юридичну підтримку в кадровій, бухгалтерсько-фінансовій сфері. Також Центр уряду має швидко готувати документи для того чи іншого міністерства", - додав він.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
