Резерв+ планують зробити електронним ТЦК

event 17:30 Середа 29 Травня 2024 ПОЛІТИКА

У застосунку Резерв+ найближчим часом буде реалізований новий функціонал, який прибере візити до ТЦК.

Про це розповіла заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в етері телеканалу “Еспресо”.

“У найближчі кілька місяців ми реалізуємо функціонал, який надасть можливість не роблячи фізичний візит до ТЦК та СП, виправити свої дані через електронні запити в інші реєстри. Базовою системою для резерву є реєстр “Оберіг”, який має зараз електронні інтеграції з нашими основними сімома реєстрами державного рівня. Ми можемо розмістити функціонал у Резерв+, який надасть можливість робити запит на працівників ТЦК та СП без фізичного візиту, йдеться про електронний запит в інший реєстр. Це буде прирівнюватися до того, як громадянин приносить своє свідоцтво чи інший документ прямо в ТЦК та СП. Найближчим часом ми реалізуємо цей функціонал і приберемо абсолютно всі візити. Резерв+ має стати електронним ТЦК повністю. Ми до цього прагнемо, рухаємося і ми це зробимо”, – повідомила вона.

Читайте також: З 1 червня в Україні запровадять новий тариф на світло: як зміниться схема обрахунку

Черногоренко зазначила, що зобов’язання з оновлення, активізації даних українських громадян, повністю закритий функціоналом “Резерв+. Але зараз потрібен функціонал, щоб абсолютно всі військовозобов’язані резервісти і призовники встигли оновити свої дані, зокрема електронну пошту, телефон і фактичне місце проживання за 60 днів.

Тому було прийняте рішення виправляти функціонал застосунку.

Читайте також: В деяких випадках оновлення даних в ЦНАПах чоловікам прийдеться йти до ТЦК: роз’яснення

“Ми вирішили додати qr-код, розмістити там електронний військовий обліковий документ. Ми прийняли рішення, що будемо системно виправляти помилки, скажімо, на державному рівні. Наприклад, щодо зняття неактуального статусу по розшуку. Також ми зараз здійснюємо необхідні дії, щоб завантажити всі бронювання. Вони мають бути відображені коректно”, – розповіла Черногоренко.

Останні новини
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
07.06.2024, П’ятниця
06.06.2024, Четвер
05.06.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward