Президент привітав українців з 1033 річницею Хрещення Русі-України (відео)

event 13:01 Середа 28 Липня 2021 ПОДІЇ

Сьогодні в Україні відзначають 1033 річницю з дня Хрещення Русі. З цієї нагоди Президент України звернувся до громадян з офіційним привітанням.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Володимир Зеленський наголосив, що свято має назву “Хрещення Русі-України”. Саме це найменування гарант  вважає історично справедливим. Адже Україна є спадкоємицею однієї з наймогутніших держав, історія якої розпочалася у столиці нашої країни – у місті Києві. 

Коментар: “Україна є спадкоємницею однієї з наймогутніших держав середньовічної Європи. В її столиці, яка є столицею сучасної України, розпочалася історія християнства у Східній Європі” – розповів президент.

Також у привітанні Зеленський згадав найвизначніші місця усієї країни. Він розповів про давні храми та святині, які є окрасою та історичною пам’яткою християнства у багатьох областях України.

Коментар: “Це одна з речей, яка свідчить, що всі українці, з будь-якого куточка України – це один великий народ. Ці слова – не данина кон’юнктурі, а данина правді та справедливості. Київська Русь – мати нашої історії”, – сказав Президент.

Глава держави наголосив, що спадкоємцями могутньої Русі є всі 24 області держави та Крим. А “двоюрідні племінники” та “далекі родичі” не можуть претендувати на цей спадок. 

Президент стверджує, що головним завданням зараз є зберегти все те, що збудовано, повернути до України те, що захоплено та відновити зруйноване. 

Читайте також: Президент підписав указ про підвищення мінімальної зарплати медикам

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук також долучився до привітань. 

Більше ніж тисячоліття тому Київський князь Володимир Святославович хрестив Київську Русь та встановив християнство по…

Опубликовано Дмитро Соломчуком Среда, 28 июля 2021 г.

Коментар: “Історія – це те, що наповнює нас, повчає та робить українцями. Хрещення Русі – надважливий етап становлення України, як держави.

Я вітаю усіх вірян з цим великим святом! Зичу українцям душевного спокою, миру та гармонії!”, – написав Соломчук у своєму телеграм-каналі.

Депутат наголосив, що завдяки християнству Київська Русь змогла стати наймогутнішою державою у свій час. Саме нова віра відкрила для Русі можливості для налагодження зовнішньополітичних відносин з Європою.

Останні новини
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward