Обіцяний законопроєкт, який врегулює відносини між виробниками та ритейлом – зареєстровано у Раді — Дмитро Соломчук

event 17:04 Четвер 21 Жовтня 2021 ПОЛІТИКА

У Раді було зареєстровано законопроєкт № 6068 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення сприятливих умов для товаровиробників при реалізації харчових продуктів”. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив співавтор законопроєкту член аграрного комітету Верховної Ради Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Законопроєкт покликаний врегулювати відносини між фермерами, малими виробниками та торговими мережами. Таким чином держава буде підтримувати українських підприємців та невеликих агровиробників з натуральною продукцією.

Політик нагадав, що таким чином, він виконав дану перед виборцями обіцянку – зареєструвати законодавчу ініціативу, яка покращить умови для фермерів у співпраці з ритейлом. За його словами, законопроєкт № 6068 дозволить фермерам потрапити зі своїми продуктами на полиці супермаркетів.

Коментар: Обіцяно – зроблено. Разом з колегами ініціювали законопроект, який врегулює відносини між виробниками та ритейлом. 

Законопроект допоможе фермерам швидше виходити на полиці супермаркетів та оперативніше отримувати зароблені кошти“, – розповідає Дмитро Соломчук.

Законопроєкт має виключити ситуації, які наразі дозволяють торговельним мережам нав’язувати більш економічно слабким постачальникам невигідні для останніх умови співпраці. 

Автори законопроєкту вважають, що така ситуація завдає істотної шкоди вітчизняним виробникам, зокрема сільськогосподарської продукції, а також кінцевим споживачам – покупцям у вигляді завищених цін на продукти харчування.

Останні новини
03.10.2023, Вівторок
02.10.2023, Понеділок
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward