НАЗК призупиняє для 5 грецьких перевізників та OTP Bank статус міжнародних спонсорів війни

event 17:00 Субота 30 Вересня 2023 ПОЛІТИКА

Національне агентство з питань запобігання корупції призупиняє статус 5 грецьких компаній-перевізників та OTP Bank у переліку міжнародних спонсорів війни на час проведення переговорів, пишуть Букви.

Таке рішення прийнято за результатом переговорів між представниками НАЗК та представниками компаній та урядів цих країн. Щодо припинення співпраці з Російською Федерацією.

Відтепер на порталі “Війна і санкції”, в розділі “Міжнародні спонсори війни”, ці 6 компаній матимуть тимчасово призупинений статус. Подальше виключення їх з переліку залежатиме від виконання зазначених умов.

Крім цього, НАЗК сподівається, що таке рішення призведе до розблокування Угорщиною 500 млн євро життєво необхідної військової допомоги ЄС для українського народу, а також виключить можливість блокування Грецією майбутнього пакету санкцій ЄС, спрямованого на зменшення можливості Росії продовжувати повномасштабну війну.

Нагадаємо, що навесні 2023 року НАЗК включило до переліку міжнародних спонсорів війни угорський OTP Bank. А влітку 2023 року НАЗК відновило статус “спонсорів війни” п’ятьом грецьким компаніям-перевізникам.

Читайте також: Французька компанія поставить Україні мости-амфібії та машини для розмінування

“Агентство завжди відкрите до співпраці з міжнародним бізнесом та готове провести консультації щодо кроків, необхідних для виключення з переліку”, – зазначили у НАЗК.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward