Міноборони розглядає можливість розсилати повістки в "Резерв+" 

Міноборони розглядає можливість розсилати повістки в "Резерв+" 

Міністерство оборони України поки не розглядає можливість розсилати військовозобов'язаним повістки за допомогою застосунку "Резерв+".  

Про це заявила заступниця міністра оборони України Катерини Чорногоренко в ефірі телемарафону, передає Главком.

«Поки робота над таким функціоналом не ведеться, тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок «Резерв+» не розсилаються. І поки що не плануються», – зазначила Чорногоренко.

Читайте також: ТЦК надсилатиме повістки 17-річним хлопцям, які вчасно не стали на облік

Вона також зазначила, що станом на зараз свої військово-облікові дані за допомогою застосунку «Резерв+» оновили близько 1,1 млн військовозобов'язаних.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини