Міністерство оборони України поки не розглядає можливість розсилати військовозобов'язаним повістки за допомогою застосунку "Резерв+".
Про це заявила заступниця міністра оборони України Катерини Чорногоренко в ефірі телемарафону, передає Главком.
«Поки робота над таким функціоналом не ведеться, тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок «Резерв+» не розсилаються. І поки що не плануються», – зазначила Чорногоренко.
Читайте також: ТЦК надсилатиме повістки 17-річним хлопцям, які вчасно не стали на облік
Вона також зазначила, що станом на зараз свої військово-облікові дані за допомогою застосунку «Резерв+» оновили близько 1,1 млн військовозобов'язаних.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
