Заморозки та мокрий сніг: народний синоптик дав детальний прогноз погоди на весну 

event 14:24 Середа 28 Лютого 2024 Погода

Весна 2024 в Україні буде теплою та вологою. Літнього тепла не очікується, натомість у травні ще можливі заморозки. 

Про це в коментарі “Телеграфу” розказав народний синоптик Володимир Деркач.

Так, за його даними, березень виявиться досить теплий як для першого місяця весни, хоча зима ще нагадає про себе в середині місяця. Опади будуть помірні і затяжних дощів очікувати не варто.

Квітень також збереже помірність опадів, буде тільки один період з підвищенням вологи на 2-3 дні. Загалом в цьому місяці будуть спостерігатися середньостатистичні температури як для середини весни.

Останній місяць весни очікується досить вологий, будуть періоди з сильними дощами, але триватимуть вони не довго. Температура повітря очікується помірною, літнього тепла у травні ще не буде. Натомість, за словами Деркача, є вірогідність нічних заморозків наприкінці місяця.

Читайте також: Синоптикиня розповіла, яка погода буде в Україні на початку березня

Погода у березні – прогноз на місяць

За прогнозом народного синоптика, початок весни в Україні буде погожий, але досить “бідний” на опади. Температура вдень очікується здебільшого плюсова, однак уночі можливі невеликі морози. Приблизно з середини першої декади березня поволі теплішатиме, а наприкінці першої десятиденки слід очікувати значного зростання температури – прийде справжнє весняне тепло, однак вночі ще траплятимуться заморозки.

З середини другої декади березня температура повітря знову опуститься, з’являться опади.

На початку третьої декади очікується похолодання з мокрим снігом. Інколи температура повітря падатиме до “мінуса”. 

Коментар: Насамкінець березня трохи потеплішає, однак справжнього весняного тепла ще не буде“, – каже Деркач.

Читайте також: Названо знаки Зодіаку, які впадуть у депресію в кінці зими

Погода у квітні

Коментар: Перша декада квітня продовжить тенденцію помірної температури від березня, опадів буде досить мало. Але потроху температура повітря почне зростати і стане досить тепло“, – прогнозує народний синоптик.

На початку другої декади квітня погода зіпсується на декілька днів: очікуються дощі та похолодання. В середині другої десятиденки знову прийде нетривале потепління.

На початку третьої десятиденки опади зіпсують загальну картину. 

Коментар: Втім, погода швидко налагодиться і до кінця місяця вже буде радувати теплими і погожими днями без опадів“, – прогнозує знавець погоди.

Погода у травні

Перша десятиденка травня, за прогнозом Володимира Деркача, почнеться помірним весняним теплом. Початок місяця буде вологий, але затяжних дощів не очікується. 

Коментар: Вже з середини першої декади опадів поменшає, а температура повітря трохи підвищиться, хоча можливість короткочасних дощів збережеться“, – прогнозує він.

Потепління в Україні спостерігатиметься і на початку другої декади травня, але надалі стовпчики термометрів поповзуть донизу, знову пройдуть опади – така погода триватиме два-три дні. 

Коментар: Вже після цього добряче потеплішає. Це буде найтепліша частина травня, і така тепла погода зберігатиметься і на початку третьої декади місяця“, – обіцяє народний синоптик.

Наприкінці травня погода зіпсується. 

Коментар: Пройдуть досить сильні дощі, місцями шквальний вітер, температура повітря сильно знизиться, особливо вночі (можливо навіть до заморозків)“, – попереджає Володимир Деркач. 

Однак він запевняє, що насамкінець травня погода налагодиться, температура зросте, хоча літніх температур ще не буде.

Останні новини
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward