“ZIK, 112 та NewsOne”: в Україні можуть закрити всі проросійські ЗМІ

Один з авторів нового законопроєкту про медіа, глава гуманітарного комітету Верховної Ради Микита Потураєв пообіцяв закрити всі проросійські ЗМІ в Україні.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Нардеп вважає, що після ухвалення закону у влади з’явиться можливість дізнатися реальних власників українських ЗМІ і зрозуміти, хто працює за рахунок реклами, а хто отримує транші з країни-агресора.

Коментар: “Там є великий розділ про прозорість власності і фінансування. Ми взяли хороший закон ще з 8-го скликання від Миколи Княжицького і перенесли сюди розділ. Це дозволяє виявити реальних власників ЗМІ, непрямий вплив, хто і як все фінансує. Відразу стане зрозуміло, хто працює тут і заробляє гроші з реклами, від кліків і так далі. А хто фінансується від країни-агресора. Ось тому ми і маємо таке збудження”, – підкреслив Потураєв.

Він також додав, що після виявлення інформації про власників з Росії ЗМІ буде закрито. 

Коментар: “Все, він (телеканал) не може тут працювати. Оскільки там є розділ, який також багатьох турбує, про роботу медіа в умовах військової агресії. Так, підконтрольні або ті, що фінансуються РФ ЗМІ в Україні працювати не будуть”, – додав нардеп.

Джерело: Рубрика

Читайте також: “Піна рано чи пізно зійде”: Путін прокоментував стосунки РФ та України

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: