Зеленський ініціював невідкладну ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва

event 14:13 Вівторок 13 Квітня 2021 ПОДІЇ

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроєкт, яким пропонує ліквідувати скандальний Окружний адміністративний суд Києва.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента України.

Коментар:Сьогодні я вношу до парламенту законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні.

Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону“, – прокоментував Глава держави.

Деталі: Законопроєкт має назву “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва”. У ОП зазначають, що саме президент, відповідно до Конституцій, може вносити закон для реорганізації чи ліквідації суду після консультацій із Вищою радою правосуддя. 

В Офісі президент вважають, що довіра до суду має бути безумовно, а у випадку ОАСК – вона вмерла. 

Коментар: ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з “плівками”, корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена“, – йдеться у повідомленні.

Джерело: сайт УП

Читайте також: Український інститут нацпам’яті презентував освітній проєкт “Діалоги про війну”

Останні новини
17.05.2021, Понеділок
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward