Встановлено особи офіцерів-зрадників з Криму, які знищували Маріуполь

event 15:57 Понеділок 30 Січня 2023 ПОДІЇ
zradnyk

Працівники ДБР встановили особи офіцерів-зрадників з Криму, які у 2014 році перейшли на бік ворога, а у 2022-му брали участь у захопленні Маріуполя.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Зокрема повідомлено про підозру колишньому начальнику штабу Центру бойового забезпечення Військово-Морських Сил ЗСУ. А також командиру групи інженерного забезпечення з Криму, які у 2014 році перейшли на бік ворога.

Після захоплення окупантами військової частини в АР Крим начальник штабу та командир групи відмовилися передислокуватись на підконтрольну територію та присягнули на вірність агресору.

Нині колишні українські військові прислуговують окупантам у складі “міжнародного протимінного центру збройних сил російської федерації”. До їх обов’язків входить інженерне забезпечення окупаційних військ рф, в тому числі по замінюванню території України, інфраструктурних об’єктів, адміністративних та цивільних будинків.

Вони за вказівкою окупантів використовують розмінувальну техніку для обстрілу не лише українських військових, а й цивільних об’єктів. Зокрема, за оперативними даними, саме ці зрадники стоять за використанням установки УР-77 “Метеорит” у міських кварталах Маріуполя.

Читайте також – Поліція затримала жителя Закарпаття, який переправляв ухилянтів за кордон

На додаток, родичі одного зі зрадників проживають у Львівський області. Приблизно за місяць до повномасштабного вторгнення він попередив, що скоро разом з російською армією прийде “звільняти” їх. Матір та сестра одразу ж виїхали за кордон. Батько з бабусею залишились в Україні, ховаючись від ворожих ракет, чекали на свого “визволителя”.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward