“Вони повертаються”: у Зеленського назвали дату наступного обміну полоненими

Обмін полоненими пройде до 19 квітня.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Обмін полоненими з так званими “республіками Донбасу” пройде до Великодня (19 квітня). Відповідну заяву опублікував Офіс президента. 

Повідомляється, що сьогодні пройшли переговори контактної групи по Донбасу в форматі відеоконференції.

Коментар: “Під час відеоконференції ТКГ було досягнуто принципових домовленостей щодо списків для взаємного звільнення утримуваних осіб, а також дати – не пізніше Пасхи”, – йдеться в повідомленні.

Коментар: “Я вдячний, що була підтримана наша пропозиція працювати, орієнтуючись на результат та в більш інтенсивному режимі, зокрема в підгрупах, та обговорювати всі питання, щоб якнайшвидше досягти домовленостей. Україна прагне підвищити результативність засідань Тристоронньої контактної групи. Ми хочемо більш вагомих рішень, які допоможуть вирішити безпекові та гуманітарні проблеми на Донбасі”,- звернувся до учасників консультацій керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Відзначимо, до цього представник так званої “Донецької народної республіки” Дарина Морозова заявила, що обмін відбудеться за формулою “10 на 8”. При цьому поки немає інформації про участь в обміні представників “ЛНР”.

Джерело: РБК

Читайте також: Вчені розповіли, що об’єднує людей у яких COVID-19 протікає безсимптомно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: