В Україні презентували агростратегію-2030

event 21:08 П’ятниця 19 Лютого 2021 ПОДІЇ

У документі йдеться про широкий спектр напрямів: від співпраці у галузі міжнародної безпеки до підтримки вітчизняного картоплярства.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: У Кабміні 16 лютого публічно презентували програму розвитку вітчизняного агросектору в складі проєкту “Національної економічної стратегії — 2030”. 

Участь у заході взяли представники Мінагро,  Мінекології, Держгеокадастру та Держпродспоживслужби, а також профільні експерти. 

На початку презентації слово взяв міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко. Він пояснив, чому програма розвитку для агросектору має таке значення.

Коментар:Ми не ЄС і не можемо десятки мільйонів доларів давати АПК і формувати його, як хобі — без жодної економічної основи. Нам було важко, нас постійно запевняли у підтримці, але на рівні базових простих речей нас не можуть підтримати навіть у межах надання 1 % ВВП. Ми розуміємо — державі складно, важкі економічні умови. Тому ми розраховуємо самі на себе, на нашу єдність“, — сказав Лещенко. 

У документі, якій презентували громадськості, йшлося про лібералізацію ринку землі, розвиток систем зрошення, стимулювання виробництва продукції з доданою вартістю, відкриття нових ринків збуту. 

Також програма розвитку агросектору передбачає напрацювання України в сфері  міжнародної продовольчої безпеки. 

Йдеться в ній і про запровадження агрострахування, підтримку зрошення, органічного виробництва, тваринництва, галузевих програм, таких як картоплярство, овочівництво, виноградарство. 

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Через замети на Рівненщині фельдшер 2 кілометри ніс пацієнта на спині

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward