П'ятниця 30.10.2020

-:-

“Собачий рай”: у горах Коста-Рики працює унікальний притулок для тисячі тварин (фото)

event 17:20 Середа 23 Вересня 2020 У СВІТІ

Territorio de Zaguates — це унікальний притулок для собак, розташований у мальовничому місці в горах Коста-Рики. Він створений двома відданими любителями тварин. Сьогодні у цьому “собачому раю” проживає тисяча бродячих дворняг, почуваючись у безпеці та насолоджуючись свободою.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Притулок знаходиться за годину їзди від галасливої столиці Коста-Рики, Сан-Хосе. Він заснований як некомерційна організація Лією Батл (Lya Battle) і Альваро Саумет (Alvaro Saumet), які протягом останніх 8 років допомагають тваринам.

Цей притулок став всесвітньо відомим після того, як соціальні мережі облетіло відео, де сотні врятованих бездомних тварин разом зі своїми господарями гуляють гірськими стежками.

За винятком проведення гірських походів серед захоплюючої природної краси, Terorio de Zaguates функціонує так само, як і будь-який інший притулок для тварин.

Коментар:Перше, що ми робимо, коли нова собака потрапляє сюди, — це стерилізуємо, вакцинуємо її та позбавляємо від паразитів. Потім оцінюємо, чи потрібне якесь спеціальне лікування та чи треба її помістити на карантин“, — пояснюють на своїй сторінці у “Фейсбук” засновники.

Після цього новоприбулого випускають до загальної групи. У майбутньому він зможе знайти нових господарів або провести залишок своїх днів тут, у “собачому раю”.

Собачий рай в Коста-Рике - Живность - Шняги.Нет -  познавательно-развлекательный блог. Знаменитости, Юмор, Приколы, Видео

Щодня притулок отримує тисячі кілограмів корму, та постійно співпрацює із відомими виробниками товарів для домашніх вихованців. На харчування кожної тварини потрібно $20, на підтримку здоров’я — $5, і на комфортне проживання — $11 на місяць. У притулку собаки отримують необхідну турботу та відновлюються після того, що їм довелося пережити. Тут вони можуть проводити дні, гуляючи та граючись.

Ветеринари притулку аналізують фізичні особливості кожної собаки, щоб визначити її породу. Потім їй дають ім’я із зазначенням походження, наприклад “Пухнастий пінчер-спанієль”, “Середньовічний тер’єр чихуахуа” тощо.

Для багатьох став несподіванкою той факт, що деякі із собак, що потрапили до притулку, є представниками унікальної породи, яка існує тільки в Коста-Риці. Після рекламної кампанії під девізом “Коли ви берете дворняжку, ви отримуєте собаку рідкісної породи” багато людей висловило бажання стати господарями цих бездомних собак, кожна з яких особлива та унікальна.

Terorio de Zaguates проводить пішохідні заходи, під час яких відвідувачі гуляють у горах із сотнями цуценят.

Не так давно щоденні громадські прогулянки було тимчасово припинено. Якось вночі недоброзичливці отруїли систему водопостачання, через що померло багато тварин. Уряд розробив нові керівні інструкції для безпеки людей і собак, і тепер притулок чекає дозволу на відновлення щоденних прогулянок.

Утримання притулку — непросте завдання. На проживання кожної тварини потрібно приблизно $36 на місяць, тому власники Terorio de Zaguates не відмовляються від допомоги. Допомогти притулку та пожертвувати трохи коштів, а також отримати більше інформації, ви можете на їхньому офіційному сайті.

Джерело: сайт The Epoch News

Читайте також: В Україні оновили стандарти госпіталізації хворих з COVID-19

Останні новини
30.10.2020, П’ятниця
29.10.2020, Четвер
28.10.2020, Середа
27.10.2020, Вівторок
26.10.2020, Понеділок
25.10.2020, Неділя
Читати більше новинarrow_forward