Ще одна область запровадила перевірку документів на вулиці
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/dokumentu-1-800x445.jpg?x37420)
На Закарпатті Рада оборони області прийняла рішення запровадити перевірку документів осіб на території Закарпатської області.
По це пише у своєму телеграм-каналі Віталій Глагола.
Зміни діють вже з 1 грудня 2023 року, до завершення воєнного стану в Україні.
“Спільним наказом голови обласної військової адміністрації й начальника ОТЦК та СП призначені коменданти районів і міст Закарпатської області. Останні визначать уповноважених осіб для здійснення перевірки документів”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Німеччина закрила вже три свої консульства у росії
Такі заходи, як зазначається, здійснюються відповідно до Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2021 року №1456.
![dtp avaria](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/07/dtp-avaria-392x272.jpg?x37420)
У Рівному посеред вулиці самовпав чоловік і зламав ребра
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/02/VIRUS-392x272.jpg?x37420)
На Волині створили комісію для боротьби з коронавірусом
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/10/kastryla-392x272.jpg?x37420)