Саакашвілі може отримати місце в уряді — джерело в Слузі народу

Екс-главу Одеської ОДА, колишнього президента Грузії Міхаела Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єр-міністром з питань реформ в уряд Шмигаля.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар:Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же проходить сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання“, – підкреслила заступниця глави фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

Вона також додала, що додавання цього кадрового питання в порядок денний може бути ініційоване президентом. Поки офіційного документа в порядку денному немає, але ймовірність призначення 24 квітня зберігається.

Коментар:Одне засідання буде присвячено прийняттю законопроєктів та постанов. А друге, що ініціюють депутати по обговоренню ТСК. Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути в хорошому сенсі тараном для реформ в країні“, – підкреслила Кравчук.

Позачергове засідання Верховної Ради заплановано на 24 квітня. Згідно з порядком денним, нардепи мають підтримати або відхилити рішення ВР щодо ухвалення законопроекту про внесення змін до Регламенту роботи парламенту.

Джерело: сайт OBOZREVATEL 

Читайте також: “100% точності”: у Бельгії створили найефективніший експрес-тест у світі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: