Експерти назвали продукти, які знижують захист від коронавірусу

event 10:52 Четвер 15 Квітня 2021 Здоров'я

На тлі пандемії коронавірусної інфекції дуже важливо зміцнювати свій імунітет і стежити за правильним харчуванням. Експерти назвали продукти, вживання яких краще обмежити, тому що вони послаблюють захист організму і роблять його вразливим до вірусів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Цукор

Потрапляючи у кров, цукор знижує кількість лейкоцитів – кров’яних клітин, які є важливою частиною імунної системи. Регулярне вживання цього продукту несе шкоду всьому організму, оскільки його підвищений рівень у крові створює сприятливі умови для розмноження хвороботворних мікроорганізмів і ракових клітин.

Сухі сніданки

Краще відмовитися від такого виду сніданку, тому що в його складі багато цукру, крохмалю та інших добавок, які погано впливають на роботу кишечника, створюючи в ньому клейке середовище, а вона привертає “шкідливих” бактерій і паразитів. Крім того, сухі сніданки не містять клітковини, яка важлива для травлення.

Ковбаса і жирне м’ясо

Ковбасні вироби багаті на консерванти і тваринні жири, які можуть призвести до ожиріння, гіпертонії та інших захворювань. Більш того, вони надають руйнівну дію на організм і знижують вироблення антитіл. Ще в складі ковбаси є глутамат натрію – ще один ворог імунітету.

Сирі яйця

Експерти кажуть, що сирі яйця за рахунок вмісту білка авідіна, можуть блокувати засвоєння біотину – водорозчинного вітаміну групи В, який важливий для роботи імунної системи. Також сирі яйця у великих кількостях перешкоджають засвоєнню білків, викликаючи загальну слабкість організму.

Алкоголь

Навіть у невеликих дозах алкогольні напої пригнічують лейкоцити і змінюють склад крові. Але найнебезпечнішим для організму все ж є похмілля: печінка посилено працює над виведенням спиртного, тому гірше справляється з токсинами. З цієї причини шкідливі мікроорганізми мають більше шансів на виживання.

Джерело: сайт Курс

Читайте також: Британські лікарі розповіли, які 4 продукти здатні знизити тиск

Останні новини
17.05.2021, Понеділок
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward