Повідомлено про підозру правоохоронцю, який очолив окупаційну адміністрацію
![haulayter (1)](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/02/haulayter-1-1-800x445.jpg?x37420)
15 років за ґратами загрожує правоохоронцю, який спершу очолив окупаційну міліцію, а потім став гауляйтером Іловайська.
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2015 року, перебуваючи у захопленому представниками “днр” місті, колишній співробітник правоохоронних органів України погодився обійняти посаду “заступника начальника – начальника кримінальної поліції Харцизького МВ МВС днр”.
Чоловік керував особовим складом ввіреного підрозділу, видавав незаконні накази та вказівки підлеглим щодо організації так званої територіальної оборони окупованого міста, співпрацював з іншими НЗФ “днр”.
У 2018 році ватажок квазіреспубліки призначив обвинуваченого на посаду псевдоголови адміністрації м. Іловайська, на якій він “пропрацював” до 2019 року. У цей період він, діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими представниками окупаційної адміністрації рф, перереєстровував підприємства, що залишились на території міста. Також стягував кошти з підприємців у вигляді так званих “податків” на користь незаконної “влади”.
Окрім цього, спільно з іншими самопроголошеними органами “днр”, запроваджував російський рубль на захоплених територіях та формував “місцевий бюджет”. Також відомо, що він проводив мобілізацію серед населення до лав бойовиків.
Читайте також – Повідомлено про підозру капітанам російських суден, які крали українське зерно
Оскільки чоловік перебуває на тимчасово окупованій території, його судитимуть заочно. Максимальне покарання за санкціями статей – до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/07/36місце-392x272.jpg?x37420)
“Україна на 36 місці”: оновлений рейтинг країн світу за кількістю випадків COVID-19
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/01/krivcov-392x272.jpg?x37420)
Валерій Залужний передав мамі загиблого поета з Рівного Максима Кривцова нагороду сина
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-1-80-392x272.jpg?x37420)