На Тернопільщині продавчиня магазину крала гроші та витрачала їх на продукти у цьому ж магазині

На Тернопільщині продавчиня магазину крала гроші та витрачала їх на продукти у цьому ж магазині

Продавчиня магазину "Подільський фермер" два місяці присвоювала собі гроші за оренду приміщення та оплату за комунальні послуги. За ці ж гроші вона купувала у цьому ж магазині ковбасу та інші продукти. 

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, пишуть Тернопільські події. 

За даними суду, працівниця магазину не сплачувала гроші за оренду приміщення та комунальні послуги. Натомість вона 2 місяці - липень і серпень 2023 року "затарювалась" у магазині, де працювала. 

Загалом жінка вкрала у роботодавця майже 18 тис. грн.

Читайте також: Адвокат прокоментував роботу ТЦК вночі та законність їхніх нових повноважень

На суді вона визнала свою провину і розкаялась. Суд визнав жінку винною та засудив до 1 року іспитового терміну. 

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини