На Рівненщині "Нова Пошта" пересіла на коней (фото)

На Рівненщині "Нова Пошта" пересіла на коней (фото)

Через перекриття мосту в місті Дубно "Нову пошту" почали доставляти кіньми. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Такі світлини з'явилися в мережі вчора, 2 жовтня. 

Що з мостом?

У Дубно проблеми з двома мостами - головним і понтонним. Це мости через річку Іква.

Головний міст ремонтують давно, а понтонний були днями відновили, однак він знову зазнав ушкодження. Тож рішенням міськвиконкому від 1 жовтня його  перекрили. Це призвело до справжнього колапсу.

Через понтонний міст їде тільки громадський транспорт. При цьому людей висаджують перед мостом, а потім знову збирає до купи, бо з людьми їхати не можна. Також їдуть через міст комунальні і екстрені служби.

Джерело: сайт РадіоТрек

Читайте також: У школі на Рівненщині дві вчительки побилися на уроці

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини