Що з мостом?
У Дубно проблеми з двома мостами - головним і понтонним. Це мости через річку Іква.
Головний міст ремонтують давно, а понтонний були днями відновили, однак він знову зазнав ушкодження. Тож рішенням міськвиконкому від 1 жовтня його перекрили. Це призвело до справжнього колапсу.
Через понтонний міст їде тільки громадський транспорт. При цьому людей висаджують перед мостом, а потім знову збирає до купи, бо з людьми їхати не можна. Також їдуть через міст комунальні і екстрені служби.
Джерело: сайт РадіоТрек
Читайте також: У школі на Рівненщині дві вчительки побилися на уроці

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
