“Майже годину чекала на батьків”: п’ятирічну дівчинку в мороз висадили в лісосмузі

event 15:56 Середа 24 Лютого 2021 ПОДІЇ

Дитина 40 хвилин прочекала батьків, поки її не помітила дівчинка-школярка з сусідньої вулиці. Вона і відвела малечу додому.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У Новомиколаївці Запорізької області п’ятирічну дівчинку висадили зі шкільного автобуса на порожній зупинці. Близько години дитина провела на морозі, поки дитину не відвела додому сусідка-школярка.

Дівчинка живе в Новомиколаївці, а її дитячий садок розташований в Семенівці. Щоранку дітей на шкільному автобусі відвозять в садок, а ввечері – розвозять по домівках. Висаджують на зупинці, де малюків чекають батьки.

Однак цього разу вихователька висадила дівчинку на порожній зупинці на околиці, біля лісопосадки. І дитина 40 хвилин прочекала батьків, поки її не помітила дівчинка-школярка з сусідньої вулиці. Вона і відвела дитину додому.

Виявляється, батьки не зустріли доньку, бо не отримали повідомлення від вихователів про те, що садок закінчує роботу раніше.

У відділі освіти Семенівської ОТГ повідомили журналістам, що вихователі намагалися додзвонитися до батьків дівчинки, але ті нібито не відповідали.


Зараз чиновники з’ясовують, хто винен у тому, що трапилося і як не допустити повторення історії.

Деталі: сайт Уніан

Читайте також: Фальшиві гроші заполонили Україну: де можуть підсунути та як впізнати підробку

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward