Ютубер потужно заміксував хіт “Ой у лузі червона калина” у виконанні Хливнюка (ВІДЕО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/03/Untitled-1-25-800x445.jpg?x37420)
Лідер українського гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк та південноафриканський музикант Девід Скотт, відомий під псевдонімом The Kiffness, записали музичну колаборацію на пісню “Ой у лузі червона калина”. Сучасний ремікс хіта Українських січових стрільців зробив сам Скотт, оскільки його надихнула відвага виконавця, який захищає Україну від російських загарбників, пише Obozrevatel.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Кліп The Kiffness опублікував на своєму Youtube-каналі. Весь заробіток, отриманий із відео, і пожертви слухачів перейдуть на підтримку Збройних сил України. Хливнюк, патрулюючи вулиці Києва біля Михайлівського собору, заспівав акапельно пісню “Ой у лузі червона калина”, а The Kiffness запропонував покласти його голос на музику.
Коментар: “Андрій Хливнюк припинив турне по США, щоб захистити свою країну від Путіна. Співак дозволив мені зробити ремікс на нещодавнє відео, де він співає українську народну пісню“, – написав The Kiffness у соцмережах про лідера гурту “Бумбокс”.
Музикант із Південної Африки The Kiffness вирішив піснею підтримати Україну, яка бореться проти російської окупації.
Коментар: “Моя любов і думки з українським народом та з усіма людьми в Росії, які виступають проти безглуздої війни, яку розпочав Путін“, – висловився Девід Скотт на підтримку українців.
The Kiffness став відомим завдяки тому, що усі звуки вміє класти на музику. Він пише пісні англійською, об’єднуючись з іноземними музикантами, які співають різними мовами.
Слухачі з усього світу підтримали українців і високо оцінили аранжування пісні з допомогою діджейського пульта та духових інструментів. Користувачі мережі побажали Андрію Хливнюку хоробрості:
Коментар: “Такий голос треба берегти. Бережіть себе і боріться хоробро“, – бажають Хливнюку у коментарях.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/11/avdiivka-2-392x272.jpg?x37420)
В Авдіївці залишається 1 417 людей: вони живуть у підвалах та чекають евакуації
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/11/covid222-392x272.jpg?x37420)
За добу на Рівненщині зафіксували 235 нових випадків COVID-19
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/12/image-4zelia-392x272.jpg?x37420)