Імунолог пояснив, чому українці бояться щеплень від COVID-19

event 14:25 Понеділок 25 Січня 2021 ПОДІЇ

Населення України залякали історіями про нібито побічні ефекти щеплень від різних інфекцій. Тепер громадяни бояться вакцинуватися від навіть від коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Таку думку висловив імунолог, кандидат біологічних наук Борис Донський. Зазначимо, що приблизно 52% опитаних українців навіть безкоштовно не готові вакцинуватися від COVID-19.

Коментар: Це, звичайно, погано характеризує освіту цих людей і їхній життєвий досвід, але вони дійсно маніпульовані. З іншого боку, вони бачать, хто керує ними, Міністерством охорони здоров’я, урядом. Бачать некомпетентність і некваліфікованість цих людей, і що за невеликі гроші можна оформити будь-який дозвіл, документацію на щось. Загалом, низький рівень довіри до відповідних органів влади“, – вважає лікар.

За його словами, поряд із цим існує й просто рух проти щеплень. Його учасники нібито мають інфантильно ображений погляд на всесвіт і “підозрюють світ у якійсь змові”.

Коментар:Чому діти бояться “бабайок”, яких ніколи не бачили, але водночас не бояться лазити по деревах, залазити на дахи будинків, перебігати через дорогу? Тому що їхня інфантильна психіка справжні загрози не сприймає, вони в них не вірять. Відбувається дитяча міфологізація реальності“, – навів Донський простий приклад.

Він підкреслив, що негативна пропаганда у вигляді дезінформації з приводу вакцинації проти коронавірусу або будь-яких інших інфекцій, існує, бо люди взагалі “люблять лякатися”.

Коментар: Люблять негативні новини, які й стають вірусними, а позитивні – їм нецікаві. Це, напевно, схильність людей, а саме бідність свого інформаційного простору та необхідність якихось “страшилок” ззовні“, – переконаний імунолог.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Коронавірус можна підхопити з їжею: вчені підтвердили відомий міф про інфекцію

Останні новини
02.03.2021, Вівторок
01.03.2021, Понеділок
28.02.2021, Неділя
27.02.2021, Субота
26.02.2021, П’ятниця
25.02.2021, Четвер
24.02.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward