Дівчинка в школі зламала хребет, а їй приписали мазь та відправила додому

event 15:06 Середа 26 Січня 2022 Здоров'я

В Мелітополі дівчинка зламала хребет, а їй приписали мазь та відправили додому.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У Мелітополі Запорізької області школярка отримала перелом хребта на шкільному подвір’ї. Спершу у лікарні серйозних травм у дитини не виявили, але МРТ підтвердило перелом кількох хребців.

Пригода сталася у школі №15 Мелітополя Запорізької області. 11-річна школярка Настя Тарасова зі своєю мамою йшли до школи. На подвір’ї навчального закладу дитина послизнулася і впала на землю, вдарившись спиною.

Її мама Вероніка спробувала підняти доньку, але побачила, що в неї посиніло обличчя. Як виявилося, через больовий шок у Насті зупинилося дихання.

Класна керівниця дівчинки, яка саме приїхала на роботу, відвезла її з мамою до приймального відділення ТМО.

Там Насті зробили рентген і не виявили серйозних травм. Лікар-травматолог оглянув дитину, діагностував забій, прописав мазь і порадив звернутися до хірурга.

Оскільки дитина впала в п’ятницю, а лікарі нічого страшного не виявили, вихідні мама дівчинки мазала їй спину маззю. У понеділок вона звернулася до Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. 

Там одразу запідозрили компресійний перелом хребта та порекомендували зробити МРТ, яке підтвердило – у дитини перелом п’яти хребців грудного відділу. Хірургиня сказала Вероніці, що Настю треба транспортувати до Запорізької обласної лікарні самостійно.

Коментар: “Покладіть її на заднє сидіння та везіть, –  порадила фахівчиня.

Мама дівчинки запідозрила, що людину з переломом хребта так не транспортують, проте лікарка наполягала на своєму і навіть відвела її до завідувачки центру.

Там, за словами жінки, на неї почали кричати, сказали, щоб вона сама телефонувала до обласної лікарні та домовлялася, а для транспортування дитини викликала таксі.

Читайте також: “Чий прапор висить – того і Крим”: депутат від ОПЗЖ оскандалився заявою про півострів

Жінка у розпачі звернулася до керівниці станції швидкої медичної допомоги. Її очільниця Світлана Краснова взяла на себе відповідальність.

Джерело

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward