Дівчина, яка вибігла з плакатом “Ні війні” в ефірі “Первого канала” записала нове відео

Дівчина, яка вибігла з плакатом “Ні війні” в ефірі “Первого канала” записала нове відео

Працівниця “Первого канала”,  яка вибігла з плакатом “Ні війні” записала нове відео.

Перевірені і актуальні новини з фронту – Час • Дій | НОВИНИ.

Марина Овсяннікова, працівниця “Первого канала”, яка вибігла в ефірі з плакатом “Ні війні” записала нове відео.

У своєму відеозверненні вона каже, що працювала на цьому каналі, але далі не може мовчати, адже росія країна-агресор. 

Читайте також: “Більше точно ніякого інстаграму”: в Росії блокують VPN-сервіси

Відомо, що її затримали і їй загрожує адміністративна відповідальність.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини