Працівниця “Первого канала”, яка вибігла з плакатом “Ні війні” записала нове відео.
Перевірені і актуальні новини з фронту – Час • Дій | НОВИНИ.
Марина Овсяннікова, працівниця “Первого канала”, яка вибігла в ефірі з плакатом “Ні війні” записала нове відео.
У своєму відеозверненні вона каже, що працювала на цьому каналі, але далі не може мовчати, адже росія країна-агресор.
Читайте також: “Більше точно ніякого інстаграму”: в Росії блокують VPN-сервіси
Відомо, що її затримали і їй загрожує адміністративна відповідальність.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
