Астрологи назвали жінок-однолюбів за знаком Зодіаку

event 11:36 Четвер 01 Грудня 2022 БЛОГ
гороскоп

Астрологи розповіли про жінок, які люблять у своєму житті одну людину, пише уніан.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ  БАЙРАКТАР NEWS

Близнюки

З дитинства вони живуть переконаннями про те, що зможуть зустріти свого єдиного на все життя принца на білому коні. Найчастіше так і відбувається. Попри всі життєві проблеми і конфліктні ситуації, Близнюки залишаються зі своїми партнерами на багато років. За часів розлуки вони думають тільки про те, як би скоріше повернутися до коханого і нікуди його не відпускати. 

Діва

Представниці цього знака Зодіаку – романтичні мрійники. Вони готові на все заради свого щастя. Вони не схильні обирати, придивлятися або перебирати варіантами – якщо хтось оселився в серці Дів, то це назавжди. Вони, як і Близнюки, мріють про любов, яка буде існувати вічно.

Телець

Ще один знак, який мріє про любов і ласку тільки від однієї людини. Але, як кажуть астрологи, вони досить пізно зустрічають свою любов – в довіру до Тельців увійти дуже і дуже складно. Партнер жінки-Тельця може бути не ідеальним, але якщо почуття з’явилися, вони вже нікуди не підуть. Також слід зазначити, що Тельці – віддані і вірні, тому їм можна довіряти і на них можна покластися. 

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward