Астрологи назвали найгірших подруг за знаком Зодіаку

event 20:56 Понеділок 27 Березня 2023 БЛОГ

Астрологи назвали кілька знаків Зодіаку, чиї представниці є найгіршими подругами, пише уніан. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Вони не вміють зберігати секрети, з ними нелегко спілкуватися через їхні перепади настрою, а також вони легко можуть підставити в найнесподіваніший момент.

Близнюки

Жінки-Близнюки – це ті, з ким дуже складно. По-перше, у них постійні перепади настрою, а по-друге, ніколи не знаєш де вони брешуть, а де – говорять правду. У ролі подруги ці люди дуже підступні, оскільки в обличчя вони можуть говорити одне, а думати насправді будуть зовсім про інше. 

Мінус мати подругу, народжену під знаком Близнюки, полягає ще і в тому, що вона без особливих зусиль може покласти око на вашого чоловіка і використати інформацію про ваші проблеми в сім’ї в корисливих цілях.

Читайте також: Астрологи назвали три наймудріших знаки Зодіаку

Терези

Терези – це люди, з якими рідко буває спокійно. Якщо у вас якісь проблеми, то ваша подруга-Терези не зможе підтримати і втішити – вона буде говорити про щось своє, навіть якщо це не сильно значимо і важливо. 

Ще жінки-Терези взагалі не вміють зберігати секрети, тому якщо ви розповісте їм якусь свою таємницю, то вона неодмінно стане надбанням громадськості. 

Астрологи попереджають, що не варто категорично ставитися до всіх жінок-Терезів, проте все ж варто бути уважними і обережними.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward