Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які потонуть у конфліктах в квітні

event 05:30 Середа 22 Березня 2023 БЛОГ

Астрологи розповіли, що не для всіх знаків Зодіаку квітень буде щасливим. Деяким з них доведеться доводити свою точку зору і відстоювати свою думку, пише уніан.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Рак

У вас можуть виникнути конфлікти на роботі, пов’язані з вашим успіхом. Ймовірно, ваші колеги заздрять вам, тому спробують вставляти палиці в колеса. Звичайно, вас буде дратувати те, що люди нічого не хочуть робити, а хочуть тільки отримувати всі промені слави. Така несправедливість може викликати у вас агресію, тому публічних з’ясувань не уникнути. Але головне те, що ваше керівництво знає, хто чого гідний. Тому можете не переживати.

Читайт також: Астрологи назвали чоловіків за знаком Зодіаку, які можуть зрадити в 2023 році

Терези

Ви раптом можете опинитися в любовному трикутнику. У вашому житті може з’явитися дуже симпатична людина, перед якою вам складно буде встояти. Проблема в тому, що це не буде швидкоплинний зв’язок. Ви захочете більшого, але при цьому будете не готові відпустити свого партнера, з яким давно перебуваєте у стосунках. Для вас квітень пройде в метаннях. Уникнути конфліктів не вийде, бо мова йде про почуття кількох людей.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward