5 ознак, які вказують на те, що ви їсте занадто мало вуглеводів

event 08:29 Середа 31 Березня 2021 ПОДІЇ

Ті, хто хоче схуднути, часто виключають зі свого раціону нібито “погані” вуглеводи. Однак експерт з харчування Даніела Крел знає, що вони дуже важливі для здоров’я і благополуччя.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На відміну від білків і жирів, наш організм може виробляти вуглеводи самостійно. Так що поживні речовини для нас не життєво важливі.

Коментар: Це не означає, що ми повинні виключити зі свого раціону продукти, багаті вуглеводами. Оскільки вони містять важливу клітковину і вітаміни, що міститься в них глюкоза також підтримує рівень цукру в крові“, – попереджає Даніела Крел, експертка з харчування Баварського центру споживачів.

Німецьке товариство харчування рекомендує отримувати не менше 50 відсотків споживаної енергії з вуглеводів. Дефіцит впливає на наше благополуччя.

5 ознак дефіциту вуглеводів:

Втома і слабкість: якщо організму не вистачає глюкози, йому не вистачає найважливішого джерела енергії. Падає рівень цукру в крові, ми відчуваємо втому і слабкість.

Тяга до цукру: нестабільний рівень цукру в крові викликає у нас тягу до їжі. Тоді організму швидко потрібно багато вуглеводів, ми бажаємо солодкого.

Неприємний запах з рота: якщо в організмі не вистачає вуглеводів, він починає перетворювати жирові запаси в вуглеводи. Потім він знаходиться в стані кетозу і виділяє кетони, тобто хімічні сполуки, через рот. З’являється неприємний запах з рота.

Запори: на відміну від продуктів з високим вмістом жирів і білків, продукти, багаті вуглеводами, зазвичай містять багато клітковини. Це необхідно для нормального травлення. Якщо в організмі не вистачає клітковини, виникає запор.

Головні болі і недолік концентрації: щоб постачати мозок енергією, нам потрібна глюкоза. Якщо цього немає, ми часто не можемо сконцентруватися. Крім того, падіння рівня цукру в крові часто призводить до головних болів.

Джерело: сайт Ukr Health

Читайте також: Синоптики розповіли, якою сьогодні буде погода в Україні

Останні новини
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
17.10.2021, Неділя
16.10.2021, Субота
15.10.2021, П’ятниця
14.10.2021, Четвер
13.10.2021, Середа
12.10.2021, Вівторок
11.10.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward