21 квітня поліція Київської області повідомила про трагедію, що сталася в Білій Церкві. Під час відпочинку на річці Рось загинула 15-річна дівчина.
Про трагедію повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.
Як з'ясувалося, група з чотирьох подруг проводила час біля річки: вони стрибали з каміння у воду та купалися у непередбаченому для цього місці. Через деякий час одна з дівчат — 15-річна — зникла під водою.
О 16:40 до поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя про нещасний випадок, що стався поблизу центрального мосту через річку Рось. Врятувати дівчину не вдалося. Працівники рятувальної станції витягли її з води, проте вона не подавала ознак життя.
На місці події працює слідчо-оперативна група, яка займається з'ясуванням обставин трагедії. Правоохоронці обіцяють надати правову кваліфікацію цього нещасного випадку.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
