Пентагон розсекретив деталі госпіталізації міністра оборони США Остіна 

event 12:00 Вівторок 09 Січня 2024 У СВІТІ

Ллойд Остін перебуває не у відділенні інтенсивної терапії, а в іншій частині шпиталю. Наразі міністр оборони має повний доступ до оперативної інформації та може віддавати необхідні накази засобами захищеного зв’язку.

На тлі скандалу в США, пов’язаного із затримкою повідомлень про госпіталізацію міністра оборони Ллойда Остіна речник Пентагону генерал Патрік Райдер виступив з офіційною заявою, у якій детально розкрив розвиток подій.

Про це він сказав під час пресбрифінгу, передає Укрінформ.

“22 грудня, міністр оборони Ллойд Остін пройшов планову медичну процедуру в Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда. Під час процедури та під час перебування в лікарні він передав оперативні повноваження заступнику міністра оборони”, – зауважив представник Пентагону.

Наступного дня після процедури Остін повернувся додому та продовжував працювати звідти протягом різдвяних свят.

“Ввечері 1 січня він почав відчувати сильний біль і був доставлений каретою швидкої до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда, де його госпіталізували у відділення інтенсивної терапії. Він був при свідомості, але відчував неабиякий біль. Того вечора він пройшов обстеження та огляд лікарів”, – зазначив Райдер.

Вже 2 січня на підставі медичних рекомендацій окремі повноваження міністра оборони були передані заступниці міністра оборони Кетлін Гікс.

Читайте також: Естонія надаватиме військову допомогу Україні у розмірі 0,25% ВВП протягом 4 років

“Персонал міністра оборони й заступника, а також Об’єднаний комітет начальників штабів були повідомлені про те, що передача відбулася за допомогою регулярних процедур електронного сповіщення”, – зауважив Райдер.

Керівник апарату міністра оборони оповістив Білий дім про госпіталізацію Ллойда Остіна 4 січня.

За його словами, в другій половині дня 4 січня заступник міністра та керівник апарату міністра оборони негайно взялися за підготовку публічної заяви та звернення до Конгресу. Однак того ж дня їх було поінформовано, що міністр готується відновити повний зв’язок і відповідні оперативні обов’язки в п’ятницю, 5 січня.

“Наразі міністр залишається госпіталізованим у Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда, він одужує та перебуває в гарному стані”, – зауважив Райдер.

Водночас речник Пентагону не уточнив, що саме стало причиною для інтенсивної терапії міністра оборони і який діагноз він має зараз.

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward