Міністр оборони США Остін таємно координував удари по Ємену з лікарняного ліжка

event 15:15 П’ятниця 12 Січня 2024 У СВІТІ

Міністр оборони США Ллойд Остін віддавав накази та координував удари по об’єктах хуситів в Ємені, перебуваючи в лікарні. Він використовував засоби захищеного зв’язку.

Невизначений представник американського оборонного відомства надав цю інформацію у коментарі для CNN.

Посадовець стверджує, що сьогодні міністр Остін віддавав команду центральному командуванню Збройних сил США щодо проведення ударів та в режимі реального часу контролював ситуацію, користуючись повним комплектом захищених засобів зв’язку.

Читайте також: Українка везла до Бельгії діаманти на 14 млн гривень

Після цього глава Пентагону звітував Раді національної безпеки, голові та командувачеві Центрального командування (CENTCOM) про перші наслідки ударів. Представник оборонного відомства додав, що з вівторка по четвер Остін двічі спілкувався з президентом Джо Байденом та провів численні телефонні розмови з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Чарльзом Брауном, командувачем Центрального командування США генералом Еріком Куріллою та Радою національної безпеки. Повідомлено, що Остін активно взяв участь у спостереженні та керуванні ударами протягом останніх 72 годин.

Як повідомлялося раніше, США та Велика Британія провели повітряну операцію в Ємені. У ніч з 11 на 12 січня авіація та військово-морські сили США та Великої Британії нанесли низку ударів по об’єктах хуситів на території Ємену.

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward