Lego перестане маркувати іграшки за гендерною приналежністю

event 14:20 Вівторок 12 Жовтня 2021 У СВІТІ

Данська компанія Lego оголосила, що розпочинає роботу над “усуненням гендерної упередженості” у своїх іграшках після дослідження, яке показало, що хлопчики бояться гратися товарами “для дівчаток” через можливе глузування. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: У межах дослідження на замовлення компанії з’ясувалося, що дівчатка більш впевнено граються з різними іграшками. Водночас 71% опитаних хлопчиків боялися, що над ними будуть глузувати, якщо вони гратимуться “іграшками для дівчаток”.

Коментар:Батьки більше бояться, що їхніх синів, а не дочок, будуть дражнити за те, що вони грають з іграшками, пов’язаними з іншою статтю“, – сказала Мадлен Ді Нонно, виконавча директорка Інституту Джини Девіс, який проводив дослідження.

За її словами, чоловіча поведінка в суспільстві досі цінується вище за жіночу.

Коментар: Поки суспільство не визнає, що поведінка та діяльність, які зазвичай пов’язані з жінками, є такими ж цінними та важливими, батьки та діти не приймуть їх“, – вважає вона.

Дослідження показало, що хлопчиків частіше заохочували займатися спортом, а дівчаток – танцями, модою і випічкою. В опитуванні взяли участь понад сім тисяч батьків та дітей із Китаю, Чехії, Японії, Польщі, Росії, Великої Британії і США.

Інститут Джини Девіс також з’ясував, що батьки обох статей оцінили чоловіків як “більш креативних”, також респонденти в шість разів частіше думали про вчених і спортсменів як про чоловіків, а не як про жінок, і більш ніж у вісім разів частіше думали про інженерів як про чоловіків.

У зв’язку з цим директор по продуктах і маркетингу Lego Group Джулія Голдін оголосила, що компанія більше не буде маркувати іграшки “для дівчаток” і “для хлопчиків”, а товари на сайті будуть розділені за інтересами.

Коментар: Наша робота зараз полягає в тому, щоб заохочувати хлопчиків і дівчаток грати з наборами, які, можливо, традиційно розглядалися як “не для них“, – заявила Голдін. 

Читайте також: У Британії створили трекер для жінок, які гуляють або подорожують наодинці

Джерело

Теги:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward