Латвія продовжила українським біженцям дію однієї з пільг

event 17:36 Понеділок 01 Липня 2024 У СВІТІ

Латвія вирішила залишити біженцям з України пільги у вигляді безкоштовного користування у громадським транспортом. 

Про це пише Latvijas Radio.

«У Ризі біженцям з України, які зареєструвалися в Центрі підтримки українців, пропонують продовжити можливість безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Знижка, що діє, закінчується 30 червня. Щоб їздити безкоштовно до кінця цього року, біженці з України можуть продовжити знижку в автоматах продажу квитків, розташованих на зупинках і в торгових центрах», – йдеться у публікації.

Читайте також: На Хмельниччині підпільна друкарня “штампувала” фальшиві документи військовозобов’язаним

Для цього слід вставити наявний електронний квиток у квитковий автомат. Буквально за кілька секунд знижка буде продовжена до 31 грудня. При цьому купувати новий електронний квиток не потрібно. Також бажаючі можуть звернутися до Українського центру підтримки, який розташований за адресою вулиця Палеса 9, в районі Югла, Ризі, і зробити продовження особисто. Єдине, слід враховувати, що центр працює лише у будні дні. 

Читайте також: В Одесі відкрили ще 4 пляжі для відпочивальників

«Ми також закликаємо всіх, у кого є українські друзі, родичі або знайомі, які приїхали до Риги та користуються знижкою, обов’язково поінформувати їх і нагадати про таку можливість», – розповіла представниця компанії Rīgas satiksme Байба Байба Барташевича-Фелдмане.

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward