Коли в Україні очікується потужна хвиля “Омікрону”

event 15:12 П’ятниця 21 Січня 2022 Здоров'я

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, коли варто очікувати потужну хвилю “Омікрону”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Головний санлікар України Ігор Кузін прогнозує різкий стрибок захворюваності на новий штам коронавірусу “Омікрона”. За його словами, близько 1 мільйона українців можуть захворіти вже в лютому.

Кузін заявив, що вже наступного місяця в Україні можуть реєструвати майже по 60 тисяч випадків захворювання щодня. 

Коментар: За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки та оборони, 59 000 осіб може хворіти щоденно, сумарно біля 1 млн українців за лютий може захворіти, — зазначив головний санлікар.

За його словами, такі прогнози є ще “доволі оптимістичними”. Кузін каже, що за досвідом інших країн світу спостерігається, що умовно хвиля “Омікрону” наростає впродовж одного-півтора тижня максимум і спадає так само швидко. За американськими прогнозами, які роблять для України, зменшення випадків захворюваності очікується до 1 квітня. 

Читайте також: Чхання, нежить та відсутність температури: лікарі розповіли про незвичні симптоми “Омікрону”

Коментар: “Пікові показники захворюваності, за прогнозами РНБО, – десь 20-25 лютого. Але наскільки швидким буде спадання, наскільки швидкою буде саме ця хвиля запускатися і в яких регіонах – поки що рано казати… По суті, це хвиля на півтора місяця максимум, яка призводить до пікових навантажень на медсистему і на роботу об’єктів критичної інфраструктури“, — зазначив Кузін. 

Джерело

Автор:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward