Експерти розповіли, чи справді можна захворіти від протягів

event 13:20 Понеділок 28 Листопадаа 2022 Здоров'я

Лікар-педіатр Дмитро Малих розповів, чи дійсно можна захворіти від протягів, як багато хто вважає. Про це повідомляє GreenPost.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Лікар каже, що насправді це міф і від протягу захворіти неможливо. Він наголошує, що хвороби викликають віруси, бактерії та грибкові інфекції. Протяг не є ні першим, ні другим, ні третім. Відповідно і захворіти від нього не можна.

Чи безпечно для здоров’я провітрювати квартиру взимку?

Дмитро Малих стверджує, що провітрювання необхідне (з трьома знаками оклику). І ось чому: взимку активно працює опалювальна система, яка різко сушить повітря. Сухе повітря — це проблема для дихальної системи. Сухе повітря провокує сухість слизової носа. Все це ускладнює подих і викликає виділення з носової порожнини (течуть шмарки). Тобто, власне, вологе повітря — це запорука комфортної роботи дихальної системи.

“З погляду науки, чи може холодне повітря якось вплинути на активність вірусів і бактерій в організмі? Та ніяк не може. Довге перебування на морозі здатне призвести до обмороження, але приміщення, що провітрюється, не посилить стан. Навпаки, навіть дещо полегшить”, — підкреслює лікар.

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward