На Кіровоградщині за ніч вкрали новий 180-метровий паркан, яким було обгороджено сміттєзвалище

event 15:32 Четвер 28 Грудня 2023 КУРЙОЗИ

На Кіровоградщині у селищі Голованівськ злодії за одну ніч викрали паркан, яким громада обгородила сміттєзвалище. Довжина нового паркана — майже 180 метрів. Він з металопрофілю.

Про це розповів голова громади Сергій Цобенко, передає Суспільне. За його словами, паркан встиг постояти два тижні. Його будували з нуля на тій території, бо досі там огорожі не було.

“Наша громада — одна з тих, хто найбільше виділяла й далі виділятиме гроші для наших військових. Але ми багато робимо і для розвитку містечка. Наприклад, ми упорядкували сміттєзвалище, поставили там паркан, щоб по лісу не розліталося сміття. І от паркану не стало”, — сказав голова громади.

З його слів, крадіжки в громаді ставалися й раніше.

“То вкрали квіти в парку. То намагалися поцупити зображення Діви Марії з фотозони для Різдва. Добре, охоронець з селищної ради це побачив і зупинив. Про крадіжку паркану ми повідомили поліції”, – пригадав голова.

За інформацією першого заступника голови громади Дмитра Грабового, на огорожу пішло п’ятсот тисяч гривень. Окрім того, що купили листи металопрофілю, за ці гроші виготовили перемички, стовпчики й бетонну основу для них.

Читайте також: У Туреччині дві українки потрапили у масову автокатастрофу 

Загалом же упорядкування сміттєзвалища обійшлося майже у три мільйони. На цю суму спланували територію, щоб не було хаотичних куп сміття, вирівняли її, насипали дорогу за допомогою щебеневої суміші, щоб і сміттєзбиральна техніка, і машини людей могли заїхати й розвернутися. Потім загородили все.

“Паркан зробили в формі літери П. Витратили 180 листів металопрофілю. Це приблизно 180 метрів паркану, враховуючи ширину листів, — розповів Дмитро Грабовий. — Встановлювали ми його довше, ніж він простояв, — теж десь упродовж двох тижнів. Тоді якраз були дощі. Ми бетонували й чекали, поки все висохне. І після цього паркан стояв максимум два тижні. Дуже швидко його вкрали. Того це все так і засмучує нас. Сподіваємося, що ми знайдемо злочинців, які будуть нам його відшкодовувати”.

Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward