Викрито прихильника “руского міра”, який хотів викрасти підприємця в Одесі

Викрито прихильника “руского міра”, який хотів викрасти підприємця в Одесі

В Одесі викрито прихильника “русского мира”, який влітку 2022 року намагався викрасти патріотично налаштованого підприємця.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Відомо, що він діяв у складі організованої групи на чолі з агентом фсб.

Встановлено, що разом з іншими членами злочинної групи, він допомагав облаштовувати підвал для тортур чоловіка, щоб той “погодився” віддати все своє майно та гроші. 

Кураторам з фсб вони розповідали, що хочуть зробити це, аби дестабілізувати ситуацію в місті, а також для того, щоб після захоплення Одеси військами агресора, обміняти українського патріота на російських полонених.

Зловмисник також допомагав розмістили прапор російської федерації з надписом: “Одесса – русский город” на житловому будинку міста 22 серпня 2022 року. Зокрема завдяки його діям, фото з російським прапором передали представникам держави-агресора для використання пропагандистськими ЗМІ у виправдовуванні агресії проти України.

Читайте також - В тимчасово окупованому Мелітополі планують мітинг

Таким чином, зловмисник обвинувачується у колабораціонізмі (ч. 6 ст. 111-1 КК України) та викраденні людини (ч. 2 ст. 146 КК України).

Санкція статей передбачає позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Агента фсб суд визнав винним у державній зраді, колабораціонізмі та викраденні людини. За ґратами він проведе 15 років.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини