Викрито генерал-майора міліції, який співпрацював з фсб

event 16:40 Вівторок 07 Лютого 2023 ПОДІЇ
heneralmayor

СБУ викрила ще одного ворожого поплічника, цього разу колаборантом виявився колишній начальник Управління МВС у Херсонській області.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Відомо, що зрадник раніше очолював Управління МВС у Херсонській області, однак у 2014 році звільнився з лав правоохоронних органів у званні генерал-майор міліції.

Згодом він став депутатом облради від забороненого “Блоку Володимира Сальдо”. Після початку повномасштабного вторгнення він потрапив у поле зору кадрового співробітника 3 відділу 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби фсб Сергія Сініцина з позивним “Сабір”.

У березні минулого року у тимчасово окупованому Херсоні у нього відбулась зустріч з колишнім українським правоохоронцем для залучення його до діяльності проти основ національної безпеки. 

За вказівкою “Сабіра” він мав підшукувати однодумців для формування так званого “силового блоку” окупаційних органів та його використання під час придушення руху опору в регіоні. Для цього зрадник використовував свої зв’язки серед колишніх правоохоронців.

На підставі зібраних слідчими доказів генералу міліції повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Читайте також – Засуджено інформатора, який “зливав” ворогу своє ж селище

Наразі він переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму.

Однак, Служба безпеки знає про його місце перебування і проводить комплексні заходи для притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward