Адміністраторка відомого телеграм-каналу м. Нікополя, неодноразово організовувала збір коштів нібито на допомогу українським військовим.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
За пів року підозрювана отримала від громадян майже 1 млн грн, якими розпорядилася на власний розсуд.
У ході обшуків за місцем мешкання жінки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільний телефон, грошові кошти.
Читайте також: У Рівному перед судом постане чоловік, який приніс поховальний вінок під двері журналіста
Прокуратури повідомили про підозру мешканці м. Києва у незаконному використанні благодійних пожертв під час воєнного стану.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
