"Волонтерка" з Києва привласнила майже 1 млн грн внесків для ЗСУ

"Волонтерка" з Києва привласнила майже 1 млн грн внесків для ЗСУ

Адміністраторка відомого телеграм-каналу м. Нікополя, неодноразово організовувала збір коштів нібито на допомогу українським військовим.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За пів року підозрювана отримала від громадян майже 1 млн грн, якими розпорядилася на власний розсуд.

У ході обшуків за місцем мешкання жінки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільний телефон, грошові кошти.

Читайте також: У Рівному перед судом постане чоловік, який приніс поховальний вінок під двері журналіста

Прокуратури повідомили про підозру мешканці м. Києва у незаконному використанні благодійних пожертв під час воєнного стану.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини